30.10.2018 року о 02:49 год. працівниками Шпиківського лісництва ДП «Тульчинського ЛМГ» спільно з поліцейськими Тульчинського відділення поліції на території Шпиківського ОТГ в кварталі № 69 відділі №19 було затримано вантажний автомобіль «ГАЗ 3507» з продукцією деревини хвойних порід.

Крадіжка лісу

Також затриманий легковий автомобіль марки «ВАЗ 2108» в якому рухались п’ятеро місцевих жителів, що були причасні до даного злочину.

Крадіжка лісу

Затримано злочинну групу крадіїв лісу, які вчинили самовільну порубку 16 дерев шпилькової породи біля с. Шпиківка Тульчинського району.

«О першій годині ночі майстер лісу обходу №6 Наталія Нижник почула в лісі звуки бензопилки. Коли тихцем підібралася до місця злочину, побачила п’ятьох чоловіків, які зрізали 50-річні дерева шпилькової породи і вантажили на вантажний автомобіль «ГАЗ-3507». Наталя викликала на підмогу батька Олександра Михайловича, який у свій час працював майстром лісу Шпиківського лісництва і знаходиться зараз на заслуженому відпочинку. Виявилося, що злочинці озброєні. На місце події виїхали лісничий Шпиківського лісництва Михаськів В.М. й інженер з охорони і захисту лісу Стасенко А.В», – зазначають у прес-службі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства на офіційній сторінці у «Фейсбук».

Крадіжка лісу

Державна лісова охорона намагалася затримати групу крадіїв лісу, проте вони затіяли бійку. На місце злочину було викликано поліцію, яка вилучила зброю, заарештувала викрадену деревину, вантажний автомобіль, легковий автомобіль «ВАЗ-2108» та бензопилку «Фореста».

ДП «Тульчинське ЛМГ» звернулося з заявою про вчинення кримінального правопорушення до Тульчинського відділення Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області.

Крадіжка лісу

Проводиться слідство. Збитки, заподіяні лісовому господарству, оцінено в 67 тисяч гривень.

На даний час знаряддя злочину, а саме вказані транспортні засоби, а також бензопилу марки «Фореста» вилучено на арешт майданчик Тульчинського ВП.

По даному факту відомості внесено в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.246 КК України- незаконна порубка лісу. Проводиться досудове розслідування.

Тульчинське відділення поліції

Крадіжка лісу