Тульчинська РДА та районна рада стала ще доступнішою

Проєкт «Облаштування пандуса – наближення органів влади до людей з інвалідністю», який подала Тульчинська районна рада та стала одним із переможців 16...

У Тульчині відбулася презентація дебатних клубів ЗЗСО міста

Дебататори із трьох шкіл зібралися у Тульчинській ЗШ №1, щоб представити свою роботу за минулий рік, обмінятися...

У Тульчинській ОТГ відбудеться чергова 42 сесія 7-го скликання

29 листопада 2019 року о 10.00 у приміщенні Тульчинської ради у залі засідань відбудеться чергова 42 сесія...

У зональному турі конкурсу «Учитель року – 2020» визнана кращою викладач хімії Тульчинської ЗОШ №1

У м. Гайсин відбувся зональний тур конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія». Тульчинську ОТГ представила...

Тульчинські спортсмени взяли участь чемпіонаті області з бойового самбо

У м. Вінниці пройшов чемпіонат області з бойового самбо серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих спортсменів....

У Тульчині відбулися заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

За участю представників міської та районної влади м. Тульчина і інших посадовців державної служби та місцевого самоврядування,...

Лариса Білозір: «Кожна людина має право на належне медичне обслуговування в своєму селі чи місті»

Депутат Вінницької обласної ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір продовжує на Вінниччині започатковану нею соціальну ініціативу – “Лікар у село”!

Прийом лікаря-офтальмолога тривав маже 7 годин замість 4 запланованих

В селі Кирнасівка, Тульчинського району відбувся черговий прийом лікаря-офтальмолога. Місцеві жителі, які не завжди мають змогу їхати до районних центрів або вистоювати в черзі до спеціалістів, мали можливість отримати кваліфіковану консультацію фахівця у своєму рідному селі.

Прийом лікаря тривав майже 7 годин і до нього змогли потрапити не тільки люди похилого віку, а й діти, яких на огляд привели батьки. Крім того, якщо після огляду лікар рекомендував пацієнту використовувати окуляри в повсякденному житті, то одразу на місці вони надавалися безкоштовно.

"Лікар у село"

Лариса Білозір особисто поспілкувалася з місцевими мешканцями та почула схвальні відгуки людей про прийом лікаря, оскільки багатьом з них важко дістатись до району аби пройти планове обстеження. Часу завжди не вистачає і більшість громадян звертається до лікаря, коли вже немає змоги терпіти.

Як добре, що Лариса Білозір звернула увагу на сільських мешканців. До цього, до нас нікому не було діла. Це чудова ініціатива. Ми дуже вдячні за приїзд до нас лікаря-офтальмолога”,- розповіла місцева мешканка Галина Борисенко.

"Лікар у село"

Крім того, в особистій розмові люди скаржилися на величезні черги до лікарів в районному центрі, що надзвичайно ускладнюю можливість отримати консультацію необхідного лікаря.

Лариса Білозір зазначила, що це докорінно не правильно, оскільки система має бути побудована так, щоб люди, які потребують медичної допомоги змогли її отримати без будь-яких перешкод. «Кожна людина в нашій державі має право на належне медичне обслуговування у себе в селі чи в місті, тому і система сімейних лікарів має бути побудована на цьому принципі», – наголосила Лариса Білозір.

"Лікар у село"

Перебуваючи в селі Кирнасівка, відома благодійниця завітала до місцевої Амбулаторії. Її медперсонал звернувся до Лариси Білозір за допомогою в обладнанні оргтехнікою на День Медика. Особливо необхідний медикам новий принтер, з функціями ксерокса та сканера, оскільки старий вже зовсім не хотів працювати.

Тому, Лариса Миколаївна не могла не відреагувати на прохання і особисто передала техніку медичним працівникам Амбулаторії.

Медики у Кирнасівці отримали від Лариси Білозір лазерний принтер, який допоможе їм у роботі

Крім того, в Кирнасівці Лариса Білозір долучилася до обговорення питання з об’єднання територіальних громад. Як голова комісії з питань місцевого самоврядування вона закликала громаду Кирнасівки до активного процесу об’єднання і пообіцяла підтримати громаду у будь-якому їх рішенні: чи то по приєднанню до Тульчинської ОТГ, чи то стати адміністративним центром, створивши власну ОТГ. Адже громада Кирнасівки має отримати максимум користі від процесу об’єднання.  Також у рамках засідання, для місцевих депутатів на чолі з селищним головою Тамарою Процишин, лекцію провів експерт з децентралізації Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Евген Шаповал, який розповів про перспективи, переваги та можливості ОТГ після об’єднання.

Надія Полторак

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL + ENTER

Сподобався матеріал?

Підпишіться на розсилку, щоб не пропустити важливі новини!

Читайте також

У Тульчинському районі з 1 січня 2020 року закриється відділ статистики

У зв’язку з цим всі форми статистичної та фінансової звітності респонденти мають подавати в електронному вигляді, а у разі відсутності такої...

Тульчинська РДА та районна рада стала ще доступнішою

Проєкт «Облаштування пандуса – наближення органів влади до людей з інвалідністю», який подала Тульчинська районна рада та стала одним із переможців 16...

У Тульчині відбулася презентація дебатних клубів ЗЗСО міста

Дебататори із трьох шкіл зібралися у Тульчинській ЗШ №1, щоб представити свою роботу за минулий рік, обмінятися досвідом і спробувати сили уже...

КУПУЙ ТА ПРОДАВАЙ НЕРУХОМІСТЬ ВИГІДНО

Будинки

Купівля та продаж будинків

Квартири

Купівля та продаж квартир

Для бізнесу

Купівля та продаж об'єктів для бізнесу

Земля

Купівля та продаж земельних ділянок