пінопластові вироби

  0
  12
    -/2
  (Татух Марія)
  Опубліковано: 10.01.2019 (2 тижні назад)
  Місцезнаходження
  Львів

  Об’ємні букви з пінопласту – найкраще рішення. Найвища якість,  простота монтажу і,  що найбільш важливо,  низька ціна. Об’ємні букви придатні для будь-якого використання як вивісок або інтер’єрних елементів рекламного оформлення офісів,  виставок,  місць продажу.

  Більшість визнаних декораторів та фахівців у галузі реклами без найменшого сумніву обирають саме варіант об’ємних букв.

  Отже, чому все-таки об’ємні літери? Технології фігурного різання букв з пінопласту та інших спінених матеріалів дозволяють виконати будь-які примхи в дизайні. Ваш шаблон буде виготовлений максимально точно, з урахуванням найдрібніших зауважень. Крім того, всі матеріали, використовувані нами у виробництві, в обов’язковому порядку проходять технологічні тести, що гарантує винятково високу якість і довговічність. Різка пінопласту – наша стезя, і ми сумлінно слідуємо своєму шляху. Практика застосування пінопласту в рекламі широко поширена в країнах Європи та Америки, хоча вітчизняна індустрія поки не дуже широко використовує цей досвід. Можливо, це пов’язано з браком інформації щодо обладнання для фігурного різання пінопласту.

  Застосування обладнання для фігурного різання це, насамперед, якість і точність виготовлення, адже виготовлення об’ємних букв із пластиків вручну майже завжди має похибки, особливо якщо маєш справу з тонкими лініями і складним шрифтом. Також – це швидкість виготовлення, збільшена, стосовно ручного виготовлення, в десятки разів. Устаткування для фігурного різання з точністю повторює всі контури за заданою програмою лінії. Різноманітність об’ємної продукції виготовляється за допомогою фігурного різання задовольнить смак будь-якого дизайнера або художника.