В НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №3 гімназії ім.О.С.Пушкіна м.Тульчина з 29 травня по 14 червня 2018 року працював англомовний загін Gocamp під керівництвом вчителя англійської мови, координатора національного проекту GoCamp Людмили Хмелевської.

До складу загону було відібрано 26 учнів гімназії, які обрали тему табору «Around the World in 10 Days».

Для організації та проведення роботи загону використано методичні матеріали та інтернет-ресурси, надані GoGlobal.

Перший день роботи табору розпочався флешмобом, виконанням художніх номерів. На урочистій лінійці відбулось представлення команд «Stars» та «Leaders». Капітани команд перерізали стрічку ,і англомовний загін GoCamp розпочав свою роботу. Учні англомовного загону в захваті від дошки SCRUM. Стільки блискучих ідей, що ледь вистачає місця в розділах To Do and In Pogress. Це лише початок, адже кінцевий результат буде по завершенню програми!!

GoCamp відкриває багато можливостей для учнів. Учні школи з нетерпінням чекали приїзду волонтера і впевнені, що знання англійської мови та програма GoCamp допоможуть їм впоратись з вимогами та викликами ХХІ століття.

Гра-квест є однією з найцікавіших форм роботи з учнями. «День Англії» розпочався з виконання квестових завдань для команд. Учням запропоновано пройти 7 станцій: World Culture, Around the World, Ocean of numbers, Crossword Time, Reading Books Lovers, Word Builders, English Lovers. Особливий інтерес в учнів викликали нові форми роботи: сканування QR коду та пошук інформації за допомогою електронних приладів.

На станції «Чарівна поличка» учні теж знайшли необхідну відповідь і отримали ще один «ключ». Коли всі завдання було виконано і зібрано всі ключі, команди «Stars» та «Leaders» виклали чарівне слово «GOCamp»

GoCamp готує молоде покоління до викликів 21-го століття, допомагає опановувати іноземні мови, вчить дітей широко мислити, заохочує використовувати новітні технології та методики навчання, впроваджує інтегроване навчання та вчить дітей працювати в команді та групах.

Учасники GoCamp проводили досліди на хімічній станції, пройшли курс з основ програмування SCRATCH ( Technology Nation Kids) та навчились користуватись інтерактивною книгою Languabook. Найбільше враження на дітей справив інтерактивний музей науки в м.Вінниця. Тут повністю втілився принцип Learn by Doing.

Одним із напрямків роботи табору було виконання проектних робіт (PBL Project Based Learning). Капітан команди « Leaders» Качмар Андрій вибрав тему проекту: «Мій край, моє місто». Цвігун Ярослав, капітан команди «Stars», вибрав тему проекту «Моє життя – мій вибір». Учасники команд провели відеоопитування серед різних груп населення міста Тульчина, зробили фотозйомку в селі Шура Копіівська, набули досвіду журналістів та проявили лідерські якості під час виконання проектів, а також вчилися партнерству, критично мислили, творили.

Вчителі НВК ЗШ І-ІІІ ступенів№3-гімназії активно використовували ресурси, надані Британською Радою. Тематичні ігри були улюбленою справою учасників GoCamp.