З поетом, викладачем Вінницького педагогічного університету ім.М.Коцюбинського, Віктором Крупкою відбулася зустріч у приміщення районної бібліотеки.

На зустрічі були присутні члени літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» та учителі української мови та літератури району, зокрема Тульчинської ОТГ.

В.Крупка представив свої збірки, зокрема « Прозорі», « Тиха над- любов». Поет зізнався: «Поезія – це завше розпрозорення душі. Збірка «Прозорі» – це безперервний пошук себе у цьому світі, це перехрестя мікрокосму і природи, Я і соціуму. Це доторк до розпрозорених видив у природі: від весни – і аж до зими, від зрозумілого – до затаєного».

А презентована збірка « Тиха надлюбов» – це поетичний роман-трилогія. Три розділи символізують три береги любові – дитинство, юність, пора зрілості, що народжує життєву мудрість, яка сповідує всепрощення та залюбленість у буття.

Місцеві поети та вчителі ставили цікаві питання, ділилися враженнями від почутого. Час проминув непомітно. Вірші В.Крупки можна використати на уроках літератури рідного краю.