У спортивній залі Тульчинської ДЮСШ відбувся фінал першої «АМАТОРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ» серед чоловічих команд сезону 2017-2018р, який розіграли збірні команди Тульчинського, Могилів-Подільського, Тростянецького та Бершадського районів.

Відкрив змагання заступник голови ВОО ВФСТ «Колос» Вадим Мохник, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, перший заступник голови Тульчинської РДА Віталій Побережник та голова Бершадської РДА Іван Стефанцов, заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Сергій Чепернатий.

В першому поєдинку збірна Могилів-Подільського району здолала команду Тростянецького району. В другому матчі, який за напруженістю заслуговував фіналу, наші земляки поступилися команді Бершадського району. В черговому поєдинку за третє місце команда Тульчинського району переграла команду Тростянецького району та здобула бронзові нагороди турніру. У фіналі змагань команда Бершадського району здолала волейболістів Могилів-Подільського району.

За результатами змагань команди були нагороджені кубками та медалями відповідного ґатунку.

За ВК «КОЛОС» Тульчинського району виступали:

Пелешок Артем – капітан, Пелешок Руслан, Нестерук Сергій, Мошняга Валентин, Фіяло Андрій, Якубенко Ігор, Резнік Олег, Семенюк Роман.

Вболівальники району та спортивна громадськість висловлюють щиру вдячність нашим волейболістам за самовіддачу протягом всього сезону. Переконані, що в наступному розіграші ми усі разом зробимо вагомий крок вперед та виборемо право змагатися у Вищій Лізі.