Тульчинський коледж ветеринарної медицини БНАУ приймав у себе гостей, а саме 48 учнів Тульчинського ортопедичного санаторію.

Дізнавшись про те, що наші студенти: Воронова Анастасія та Стоян Олег проводять майстер-класи з розпису пасхальних яєць, вони охоче погодилися відвідати такий майстер-клас.

З вітальним словом перед гостями виступила заступник директора з навчально-виховної роботи А. А. Грибанова, практичний психолог Л. І. Кирилюк та завідувачка бібліотеки І. А. Іванюк провели презентацію нашого навчального закладу та разом зі студентами коледжу ознайомили присутніх з писанкою – одним із видів декоративно-прикладного мистецтва, її символами, видами та технікою виконання. Усі присутні змогли самостійно виготовити писанку, пасхального кролика, яєчко з фетру.

Заходи такого спрямування допомагають виховувати у підростаючого покоління інтерес до майбутньої професії та повагу до народних традицій.

Щира подяка нашому студентському активу: А. Вороновій (І-В), О. Стояну (ІІІ-Б), Д. Бринзюк (І-В), В. Кошелап (І-В),А. Шихнір (І-Б), В.Залудяку (ІІІ-Б).