Тульчин! Ти весь в історії іскристий!
Яка це радість побувать в тобі.

Павло Григорович Тичина

Відкрийте для себе Тульчинський край

Мальовничий Тульчинський край, сповнений багатими історичними подіями, духовним архітектурним спадком, народними традиціями і звичаями. Тут Ви зможете гарно відпочити, помилуватися чудовими природними пейзажами, та насолодитися смачною українською народною кухнею.

Подорожуючи Тульчинщиною, обов’язково завітайте до Тульчина, місто, яке зручно вмостилося на цій диво-природі у видолинку між невисокими горбами. Спочатку Вам здається, що ви прибули до Парижу (коли бачите розкішний палац Потоцьких), а повернувши від палацу направо, для вас відкривається місто Рим, а точніше Ватикан (коли бачите Домініканський собор).

Також, серед перлин Тульчинщини вирізняється старовинне і вельми живописне с. Печера, розташоване на красивому плато над Південним Бугом.  У товщі скель сховані старовинні ходи і печери, які слугували місцевим мешканцям прихистком від ворожих нашесть. Тут знаходеться склеп представників відомого роду Потоцьких.

  Пам’ятки архітектури

Тульчинський край пов’язаний з романтичними середньовічними замками, легендами, загадковими підземними тунелями, садибою Станіслава Потоцького, якої немає аналогів в Україні, а також багатьма архітектурними та культурними пам’ятками.