Під час спалювання сміття на присадибній території загинула 8-місячна дівчинка. Трагедія сталася 11 квітня в селі Михайлівка Ямпільського району. За попередніми даними, коли жінка, що спалювала листя, відволіклася, коляска з її малюком скотилася в багаття по похилій поверхні.

Як повідомляють у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, сміття спалювала 21-річна жінка. Коляску з меншим дитиною вона залишила неподалік від багаття і на кілька хвилин відволіклася.

Коли ж вона обернулася, то коляска була вже у вогні. Врятувати дитину мама не встигла. Дівчинка загинула від опіків.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 166 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною), що тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

Підозрювана в селі характеризується з позитивної сторони. Поки чоловік знаходиться на заробітках, вона виховувала двох малолітніх дітей.

Трагедія. Обірвалося життя дитини, та й мати після такого ніколи вже не прийде в нормальний стан …

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки. Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Будьте обережні з вогнем!

ГУ ДСНС України у Вінницькій області