Розклад руху автобусів

В розкладі руху автобусів можливі зміни. За довідками та уточненням в розкладі руху міжміських міжобласних рейсів звертатись за телефоном 2-29-30

ЧАС
відправлення
РЕЙС АВТОБУС
05:00Тульчин НетішинЛАЗ-699
05:10Тульчин ОдаїМЕРСЕДЕС-21
05:25Тульчин Вінниця 1МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
05:40Тульчин СуворовськеМЕРСЕДЕС-21
06:05Піщанка Київ 1NEOPLAN-50 Огляд
06:06Тульчин Київ 1NEOPLAN VS-57
06:10Тульчин Мог.ПодільськийЕТАЛОН-30 Щоденно
06:15Тульчин Одеса ПривокзальнаNEOPLAN-28 (щодня)
06:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
06:30Тульчин СуворовськеМЕРСЕДЕС-21 Постійно
06:45Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
07:00Тульчин ЖуравлівкаМЕРСЕДЕС-21
07:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21 Постійно
07:05Тульчин ЖитомирІК-250 Щоденно
07:15Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
07:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
07:30Тульчин СуворовськеМЕРСЕДЕС-21
07:45Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
07:50Тульчин СуворовськеМЕРСЕДЕС-21
08:00Ладижин ВапняркаБАЗ А079.23 Постійно
08:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
08:15Тульчин ОдаїМЕРСЕДЕС-21
08:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
08:40Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
08:45Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
09:00Тульчин ЛьвівРЕНО 48 Через день
09:10Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
09:15Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
09:20Тульчин Вінниця 1ЕТАЛОН Щоденно
09:45Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21 Постійно
10:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
10:15Томашпіль Вінниця 1БОГДАН-27 Постійно
10:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
10:30Тульчин СуворовськеМЕРСЕДЕС-21
10:35Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
10:55Тульчин Вінниця 1МЕРСЕДЕС-17
11:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
11:00Тульчин ОдаїМЕРСЕДЕС-21
11:10Вінниця КинашівМЕРСЕДЕС-Б.50
11:15Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
11:20Вінниця ТомашпільЕТАЛОН-26 Постійно
11:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
11:45Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
12:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
12:00Тульчин ЖуравлівкаМЕРСЕДЕС-21
12:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
12:00Тульчин СуворівськеМЕРСЕДЕС-21
12:15Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
12:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
12:30Тульчин СуворівськеМЕРСЕДЕС-21
12:45Тульчин Київ 1РЕНО-48 Щоденно
12:45Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
12:46Тульчин Київ 1МЕРСЕДЕС-48
13:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21 Постійно
13:05Тульчин Одеса (привоз)РЕНО-48 Щоденно
13:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
13:31Тульчин Вінниця 1ЕТАЛОН-29
14:00Ладижин ВапняркаБАЗ А079.23 Постійно
14:00Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21 Постійно
14:15Тульчин ОдаїМЕРСЕДЕС-21 Постійно
14:25Тульчин БарМЕРСЕДЕС-21
14:30Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
14:40Тульчин УманьМЕРСЕДЕС-48
14:50Тульчин Вінниця 1СЕТРА-50 Щоденно
14:50Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
14:51Тульчин Вінниця 1ЕТАЛОН-28
14:52Тульчин Вінниця 1ЛАЗ-699
16:10Тульчин Вінниця 1ЕТАЛОН Щоденно
16:31Тульчин Вінниця 1РЕНО-51
16:45Вінниця 1 ШляховаЕТАЛОН Постійно
16:53Вінниця 1 КрижопільБОГДАН-23
17:10Тульчин КирнасівкаМЕРСЕДЕС-21
17:15Тульчин ОдаїМЕРСЕДЕС-21 Постійно
17:15Тульчин СуворівськеМЕРСЕДЕС-21 Постійно