Працівниками служби у справах дітей Тульчинської РДА спільно з працівниками Тульчинського відділу ГУ НП України у Вінницькій області були проведені профілактичні заходи на території Тульчинського району.

На базі Торківської СЗШ І-ІІ ст.. було проведено профілактичний захід на тему «Недопущення вчинення правопорушень дітьми» та обстежено матеріально-побутові умови проживання неблагополучних сімей на території громади та в с. Сільниця.

Також у Білоусівській ЗОШ було проведено захід для учнів 7-11 класів «Профілактика правопорушень» та «Протидія боулінгу в дитячому середовищі».

Дітей було попереджено про недопустимість вчинення правопорушень та роз’яснено відповідальність, яку вони несуть за свої вчинки, в тому числі цькування інших дітей. З учнями було обговорено основні правила поведінки в зимовий період.

За результатами відвідувань складені відповідні акти обстежень умов проживання, з батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди, надано рекомендації щодо покращення стану виконання батьківських обов’язків відносно дітей та попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі неналежного виконання батьківських обов’язків.