Організатори вже другого Міжнародного open air фестивалю Operafest Tulchyn оголосили дати проведення цьогорічного заходу. Фестиваль опери стартує 8 червня і загалом триватиме три дні.

II Міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018 пройде 8-10 червня! Три дні насолоди від кращих опер світу, проект «Леонтович Арт квартал» та ще багато-багато сюрпризів! Цьогорічний фестиваль здивує і на 100% вразить!!!

Хоча і дату оголосили зараз, однак до цьогорічного фесту команда OPERAFEST TULCHYN розпочала готуватися одразу по завершенні минулорічного, а робота триває й нині.

Відбулась робоча нарада представників обласної, районної та міської влади з командою фестивалю OPERAFEST TULCHYN.

Під час наради обговорили проект-переможець «Леонтович Арт квартал» від Вінниччини Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження», який було оголошено Міністерством культури в листопаді 2017 року. Проект отримав найвищі бали та очолив рейтинг переможців серед 158 проектів, які були подані на розгляд експертного журі.

У презентації проекту були визначені ареали мистецького кварталу, де будуть наносити тематичні мурали, графік роботи з реалізації проекту та обговорені питання, що стосуються мистецької складової.

Відзначимо, що Міжнародний фестиваль опери відбувся вперше у червні 2017-го року в Тульчині, тривав два дні та зібрав понад 19000 туристів. Як це було дивіться нижче у відео: