Переглянувши відео  сесії 23 сесія 7 скликання районої ради був в край здивований, як гарно голосують депутати нашого району навіть якщо це не законно!

На сесії розглядалось питання щодо затвердження нормативно грошової оцінки каскаду водних об’єктів, які знаходяться за межами села Нестерварка. В даний час орендарем цих обєктів залишається Неплюєв С. В. Вже четвертий рік за ці невеличкі ставочки продовжується боротьба  між орендарем та головою сільради Баленко Оксаною Володимирівною.

З 2014 року прикриваючись інтересами громади та зловживаючи службовим становищем створює орендарю проблеми різного характеру з метою розірвання договору оренди даного об’єкту і в подальшому захоплення об’єкту самими!

Громадські слухання в Нестерварка 2018

А саме: пише необґрунтовані скарги в різні інстанції, в громаді збирає та підробляє підписи проти нього щодо розірвання договору, підбурює проти орендаря місцевих жителів та чиновників, вище зазначеними факторами створюють соціальну напругу.

Але це ще не саме цікаве!

Оксана Баленко однокласниця Наталі Неплюєвої, дружини Неплюєва Сергія, а їхні діти разом були в дитячому садочку, Іван та Влад, їм зараз обом по 19 років. До певного часу жили як односільчани та старі друзі, доки Баленко не стала головою сільради на 3 села Нестерварка, Кинашів та Мазурівка! (різниця – тільки в Баленко немае ставків, а в Неплюєва є). Відчувши силу влади вона почала наводити свій порядок по новому: кому земельку продасть, кому договір пролонгує, з когось просто получе долю з ставка чи з поля, а десь на самозахват очі закриє, доречі комунальними махінаціями теж Оксана Баленко не гребує!

Громадські слухання в Нестерварка 2018

Але одного дня, як її сину начебто поломали вудку, Баленко в край обурилась і затаїла злобу на орендаря, цей час настав, з 2014 року як вона стала головою вона не пропускає ні одної можливості щоб створити проблеми та нашкодити цій сімї! Будучи матір’ю двох дітей вона навіть не взяла до уваги, що в цій сімї сталося велике горе однокласник її сина, син орендаря Іван Неплюєв захворів страшною недугою – саркома лівого стегна (рак кістки).

Коли цій сімї весь Тульчинський район, тай вся країна допомагає в цю скрутну хвилину – Оксана Баленко, її команда та жменя жалюгідних депутатів тульчинського району продовжують виносити незаконне рішення, намагаючись забрати останній кусок хліба в цієї сімї!

Я думаю, що кожен депутат, який голосував “утримався” це майже те саме, що “проти” (за затвердження нормативно грошової оцінки) і кожен повинен дати відповідь не тільки в судді, а й перед народом, а ми їх маємо знати поіменно та в лице!

Що саме в цій грошовій оцінці не так, чому вони маніпулюють ситуацією? Цю грошову оцінку розробляла державна організація, а значить: або організація не компетентна, або депутати – злочинці!

А те що Баленко – коропціонерка, хабарниця, та й просто безбожна головиха це й до гадалки не ходи!!!

Міф найкращої голови-господаря з часом розвіється, але як завжди буде пізно!!!

Олександр Монастирський