Літо 2018 невпинно спливає і варто встигнути розважитися та відпочити поки тепла пора остаточно не переросла в осінь.

Найкраще відірватися вдасться на музичному фестивалі, тому редакція сайту Vinbazar підготувала актуальну підбірку заходів, які пройдуть у Вінницькій області найближчим часом.

БарРокКо
28 липня

Фестиваль «БарРокКо» відродився у 2017 році після десятирічної перерви. Цьогоріч організатори спробують перевершити самих себе та підготували більш насичену програму. Виступи на «БарРокКо» 2018 розділені на дві сцени: “зелену” та головну. Першу розгорнуть на території парку біля руїн колишнього польської фортеці. Вона працюватиме для релаксу з відповідною музикою, а справжній рок-н-рол розпочнеться о 17:00 на основній сцені. Серед запрошених колективів: «Аудиторія 238», «MniShek», «Respekt your mom», «Ярра» та інші.

Під час свята кожен зможе пригоститися спеціально звареним крафтовим пивом від “Барської Броварні”.

Вхід – 50 гривень (у день фестивалю 80)

Спільнота фестивалю у Facebook – https://www.facebook.com/BarRockCo2018/

Еко-музичний фестиваль «Skyline»
28-29 липня

Цих вихідних відбудеться фестиваль у Бершаді. Благодійний некомерційний еко-музичний фест започаткували в 2016 році. Цьогоріч захід пройде 28-29 липня у парку «Анталька». Хедлайнерами Skyline 2018 стануть: “Лісапетний батальйон”, Мотор’Ролла та Фіолет. Також на святі працюватиме ярмарок, майстр-класи для дітей, змагання з армспорту та нічний кінозал. Облаштують намето містечко.

Організатори запевняють, що вхід на фестиваль безкоштовний.

Спільнота фестивалю у Facebook – https://www.facebook.com/skylinefest1/

Міні-фест Млиноманія 2018
3-5 серпня

Один з найвідоміших фестивалів Вінниччини у 2018 році пройде в форматі творчої зустрічі. Захід відбудеться 3,4,5 серпня на казковій галявині під скелею в с. Печера. На відвідувачів очікують камерні виступи.

На сьогодні остаточна програма не оприлюднена. Але організатори зазначають, що будуть виступи гуртів, бардів і поетів на Лісовій сцені, джемчик, МК з народних ремесел, барабанне коло, мандрівки місцевими нетрями до незбагненних краєвидів та інші атракції.

Відомо лише, що 4 серпня виступить київський гурт Лофофора Spellbound.

Спільнота – https://www.facebook.com/mlinomaniya/

Фестиваль «Незабутні ночі»
26-28 серпня

На початку липня анонсували ще один фестиваль на аеродромі у Сутиска “Незабутні ночі”. На ньому мали виступати як рок-гурти, так і Dj, а також організувати свято фарби Холі, атракціони та ярмарку вуличної їжі. Але як розповіли організатори з «Центру Молодіжних Ініціатив «ТОП ФЕСТ Україна», сьогодні проведення свята залишається під питанням, тому що виникли складнощі з фінансуванням.

Фесту можуть відмінити, тому варто слідкувати за новинами – https://www.facebook.com/events/217388488959632/

ManyFest vol. 2
6 жовтня

Восени 2016 року відбувся фестиваль ManyFest, який не тільки зібрав багато людей і подарував емоцій, але і зібрав масу позитивних відгуків. Організатори вирішили зробити фестиваль ManyFest регулярним.

6 жовтня 2018 року відбудеться ManyFest vol. 2. В один день, на одній сцені зіграють відразу 3 концерти від найочікуваніших українських виконавців:
• The Maneken;
• The Hardkiss;
• Время і Стекло.

4 години музики і драйву, найбільша тусовка і комфортні умови для відвідувачів. Локацією свята стане ТРЦ Мегамолл. Вартість від 550 до 1750 гривень на сьогоднішній день.

Спільнота фестивалю – https://www.facebook.com/manyfest.com.ua